Potrebujete zrekonštruovať bytové jadro, kúpeľňu alebo kuchyňu? +421 948 338 052

Najnovšie realizácie

Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu v tehlovej bytovke

Byt prešiel rozsiahlou prestavbou. Zmenenou dispozície sa spojil priestor obývačky a kuchyne.
Nové jadro bolo v tomto prípade riešené sadrokartónovou konštrukciou. Na povrchovú úpravu stien bola použitá hladká sadrová stierka. Vymenené boli rozvody elektriny, vody a radiátory.

Rekonštrukcia kúpeľne v rodinnom dome

V tomto prípade bol pre potrebu vytvoriť bezbariérovú dispozíciu použitý lineárny žľab, ohrev vody je riešený lokálnym ohrievačom na tuhé palivo z ktorého su napojené vodovodné batérie a sprcha.

Prestavba kúpeľne v rodinnom dome

Prestavba kúpeľne v rodinnom dome – kompletná výmena rozvodov a zmena dispozičného riešenia.
Prioritou pri tejto prestavbe bolo zakrytie plynového ohrievača vody, čo je dosiahnuté zmenou dispozície. WC bolo presunuté pod plynový ohrievač, ktorý bol prekrytý odnímateľnými dvierkami (veľkostne sú dvierka dimenzované tak aby bolo možné bezproblémovo vykonávať údržbu zariadenia). Vetranie ohrievača je zabezpečené prívodom vzduchu cez obvodovú stenu.

Kompletná rekonštrukcia 3-izbového bytu v panelovom dome

V byte bolo pôvodné umakartové jadro nahradené jadrom murovaným z tvárnic porfix,
vymenené boli kompletne rozvody elektroinštalácie a vodinštalácie, celý byt bol vystierkovaný. Celoplošne okrem kúpelne a WC bola položená laminátová podlaha.
Investorka v tomto prípade trvala na sprche s odtokovým žľabom bez navýšenia podlahy, čo je technicky náročnejšie riešenie ako klasická sprchová vanička, no vo väčšine prípadov je realizovateľné aj v panelákových bytoch. Toto riešenie je ideálne pri bezbariérových prestavbách.

Rekonštrukcia kúpeľne v rodinnom dome

Pri tejto realizácii boli kompletne vymenené rozvody, vrátane odpadov, zmenené bolo aj dispozičné riešenie, vaňa bola presunutá do priestoru pod oknom čím sa priestor o trochu viac otvoril.