Potrebujete zrekonštruovať bytové jadro, kúpeľňu alebo kuchyňu? +421 948 338 052

Rekonštrukcia bytového jadra

Orientačná cena: od 2500 € Dĺžka realizácie: 10 – 25 dní

Rekonštrukcia bytového jadra môže byt zrealizovaná systémom mokrej výstavby t.j. vymurovaním z pórobetónových tvárnic respektíve z tehál, alebo suchým systémom zo sádrokartónových dosiek. Obidva spôsoby majú svoje výhody aj nevýhody – tieto vždy prekonzultujeme s klientom a pomôžeme vybrať optimálne riešenie pre konkrétny projekt. Pri rekonštrukciách vieme klientovi poskytnúť aj bezbariérové riešenie, či kúpeľne alebo aj celého bytu a to aj v panelových domoch kde je takéto riešenie technicky náročné, no vo väčšine prípadov sa dá zrealizovať bez zvýšenia podlahy.

Cena zahŕňa vybúranie starého bytového jadra, výstavbu nového jadra (murovaného alebo sadrokartónového) s kompletným obložením (keramické obklady a dlažby), osadením WC, umývadla, sprchovacieho kúta alebo vane a batérií, novú elektroinštaláciu a ventiláciu. Uvádzaná cena je za prácu a nezahŕňa náklady na stavebný materiál. Cena závisí od rozsahu a náročnosti prác a požiadaviek klienta. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Rekonštrukcia bytu – spálňa

Renovácia a stavba kúpeľní

Orientačná cena: od 1000 € Dĺžka realizácie: 10 – 20 dní

Rekonštrukcia kupeľne, v paneláku alebo rodinnom dome , partí medzi technicky a finančne najnáročnejšie časti každej prestavby, preto je potrebné si ešte pred začatím prestavby dobre premyslieť všetky detaily, prispôsobiť svoje predstavy reálnym technickým možnostiam. Pri prerábke kúpeľne v paneláku sa interiérový design musí často prispôsobiť priestorovým a technickým obmedzeniam. Napriek tomu sa dobre premyslenou zmenou dispozície dá vytvoriť estetické a zároveň praktické riešenie.

Prestavby kúpeľní v rodinných domoch ponúkajú vačšiu flexibilitu, priestorovo a aj z hľadiska technologických možností. Toto umožňuje vo väčšine prípadov radikálnejšie dispozičné zmeny a menej obmedzuje dizajn.

V oboch prípadoch, či ide o kúpeľňu v paneláku alebo v rodinnom dome, vieme klientovi poskytnúť bezbariérové riešenie kúpeľne. Svojim klientom ponúkame aj vytvorenie 3D návrhu riešenia interiéru, ktoré umožňuje vidieť predpokladaný výsledok rekonštrukcie ešte pred jej začatím, čo dáva možnosť doladiť detaily presne podľa predstáv klienta a zabraňuje zmenám počas prestavby, ktoré by mohli zvýšiť finančnú, no hlavne časovú náročnosť projektu.

Cena závisí od rozsahu a náročnosti prác a požiadaviek klienta.

Uvádzaná cena je za prácu a nezahŕňa náklady na stavebný materiál. Kontaktujte nás.

Kúpeľňa po rekonštrukcii

Prestavba kuchýň – montáž kuchynskej linky

V rámci rekonštrukcií bytov, domov alebo komerčných priestorov ponúkame zákazníkom profesionálnu inštaláciu zakúpenej kuchynskej linky a všetky potrebné úkony spojené s montážou.

 • úpravy rozvodov potrebné pre montáž novej kuchyne
 • položenie dlažby a obkladov
 • potrebné maliarske práce
 • montáž a zapojenie spotrebičov
 • profesionálne frézované spoje pracovných dosiek (žiadne spojovacie lišty)

V prípade záujmu vieme pre klientov zabezpečit výrobu atypickej kuchyne alebo iného nábytku (vstavané skrine, komody…) na mieru. Kontaktujte nás.

Moderná kuchyňa

Ďalšie služby

 • Konzultácie s klientom o jeho predstavách a využití interiéru
 • Obhliadka a zameranie priestorov
 • Kalkulácia stavebných úprav
 • Vodoinštalácie, elektroinštalácie
 • Omietky, stierky, maľovky, tapety
 • Potery, nivelity
 • Inštalácia laminátových a drevených podláh
 • Sadrokartónové a murované priečky, sadrokartónové podhľady
 • Obklady, dlažby
 • Osádzanie zárubní a dverí
 • Montáž vstavaných skríň

Pri realizácii zákazok sa snažíme čo najlepšie spojiť klientovu predstavu s našimi znalosťami a skúsenosťami tak, aby výsledný produkt splnil všetky očakávania.

Zabezpečíme kompletnú logistiku – dodávky materiálu, odvoz odpadu, ochranu nábytku a bytového zariadenia pred poškodením ako aj kompletné upratanie interiéru.

Vytvorenie 3D návrhu v cene realizácie